Pierwszy raz wyjdę przed publikę!

Część blogowa konkursu „Daj się Poznać 2017” dobiegła końca jednak został jeszcze jeden element – gala finałowa. Tak jak poprzednio Maciek daje szansę wystąpienia chętnym osobom właśnie na tej gali.

Kiedy dostałem info co i jak od razu odpisałem, że jestem chętny, żeby wystąpić, sprawdzić się jako prelegent. I cóż, parę dni później przyszedł mail, że mój temat został wybrany i będę mógł na te 20 min. stanąć na scenie i spróbować przekazać ludziom wiedzę :D Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej, że już od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie, że fajnie by było spróbować czegoś takiego. Jednak do tej pory za bardzo nie było okazji. Tym razem nie ma już wymówki!

Temat jaki mam to „Od kodera do dewelopera”. O czym będzie dokładnie przekonasz się na miejscu (jeśli bierzesz udział w gali) albo później prawdopodobnie jakoś na Youtube, ponieważ było też info, że wystąpienia będą nagrywane.

Także trzymajcie kciuki, żebym się za bardzo nie skompromitował, a ja wracam do szykowania prezentacji bo to jednak nie jest taka prosta sprawa. Widzimy się 17 czerwca w Warszawie :)

Wiesz, że możesz mnie znaleźć nie tylko na tym blogu?

Wszystkie miejsca, w których udzielam się w internecie poznacz na stronie codewin.pl.

Szukasz książek dla programistów i jednocześnie chcesz wesprzeć tego bloga? Sprawdź ofertę wydawnictwa Helion klikając w TEN LINK.

2 thoughts on “Pierwszy raz wyjdę przed publikę!”

  1. Hej Marek, rewelacyjna prezentacja. Powinna być na samym początku, moim zdaniem trafiłeś w sedno tego jak być lepszym programistą. A wystąpienie wyszło bardzo naturalnie, nie było ani trochę widać że to pierwsze :)

    1. Dzięki za miłe słowa :) Bardzo mnie cieszy, że komuś się podobało to co mówiłem bo największy stres był z tym czy moja prezentacja będzie miała sens :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *