Zmieniam pracę

Chyba już mogę oficjalnie napisać, że w tym miesiącu zmieniam swojego pracodawcę :) Co prawda zostały jeszcze formalności, ale raczej wszystko jest już dogadane.

Po dwóch latach w obecnej firmie, gdzie byłem zatrudniony na umowie o dzieło przechodzę do firmy, która jest typowo IT i daje umowę o pracę z jakichś względów tak pożądaną przez większość osób (poza możliwością brania kredytu jeszcze nie poznałem innych jej zalet, ale mam nadzieję, że wszystko przede mną :D ). Finansowo będzie lepiej, pod względem jakości kodu też jest duża szansa na sporą poprawę, dojazd niewiele dłuższy, ale te 10min więcej przeżyję, ważne, że nadal bez przesiadek :P Po rozmowach jestem pozytywnie nastawiony.

Czas więc po domykać bieżące sprawy i rozpocząć nową przygodę w nowym miejscu :) Mam nadzieję, że przyniesie to nowe wyzwania i nowe pomysły na wpisy na blogu. Jedno jest pewne – nowe doświadczenie nie pozwoli mi stać w miejscu, a jak wiemy kto stoi w miejscu tak na prawdę się cofa. Jak już się faktycznie przeniosę i przetrwam pierwsze dni to na pewno podzielę się wrażeniami. A nazw firm nie podaję bo nie chce mi się zagłębiać w zawiłości umów, a nie są aż tak istotne ;)

Wiedziałeś, że jestem też obecny w serwisie YouTube gdzie również znajdziesz treści związane z programowaniem? Nie?

W takim razie warto to zmienić! Odkryj i zasubskrybuj mój kanał dostępny pod adresem https://www.youtube.com/user/zajacmarekcom

Szukasz książek dla programistów i jednocześnie chcesz wesprzeć tego bloga? Sprawdź ofertę wydawnictwa Helion klikając w TEN LINK.

2 thoughts on “Zmieniam pracę”

    1. Stanowisko za bardzo mi się nie zmienia, nadal programista aplikacji webowych w C# z elementami full-stack developera bo na pewno o HTML i JS zahaczę :P A jeśli chodzi o pieniądze to konkretnych stawek nie mogę podawać, ale wypłata netto zwiększy się o 25% względem obecnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *