Problem z blogiem

Dzisiaj wchodząc w panel administracyjny zauważyłem, że statystyki pokazywały praktycznie zerowe wejścia na stronę w przeciągu 3 dni. Zdziwiło mnie to bardzo bo raczej nie przypominam sobie, że przez ten czas zrobiłem coś co pozbawiło by mnie całkowicie czytelników, a nawet botów wyszukiwarek. Dlatego pierwsze co zrobiłem to wszedłem na stronę główną i zdębiałem. Biało. Wszędzie biało. Nic się nie wyświetlało. Zacząłem więc od sprawdzenia czy w motywach wszystko jest ok. Potem sprawdziłem czy przypadkiem nie zrobiłem jakiejś niepotrzebnej aktualizacji motywu, który modyfikowałem. Wtedy zauważyłem, że pojawiły się dwie aktualizacje do wtyczek, których używam. Stwierdziłem, że to może to bo niedawno była aktualizacja WordPressa. Bingo. Po tej czynności wszystko wróciło do normy.

Dlatego jeśli przez ostatnie dni nie działała Wam moja strona to prawdopodobnie wszystkiemu winne są jedne z najpopularniejszych wtyczek do WordPressa.

Wiedziałeś, że jestem też obecny w serwisie YouTube gdzie również znajdziesz treści związane z programowaniem? Nie?

W takim razie warto to zmienić! Odkryj i zasubskrybuj mój kanał dostępny pod adresem https://www.youtube.com/user/zajacmarekcom

Szukasz książek dla programistów i jednocześnie chcesz wesprzeć tego bloga? Sprawdź ofertę wydawnictwa Helion klikając w TEN LINK.

1 thought on “Problem z blogiem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *