We love mondays #5

Jak co poniedziałek podzielę się z Wami tym co udało się zrobić i co planuję. Tym bardziej, że zbliżają się Święta więc wypada wyjaśnij jak wtedy będzie z moim wrzucaniem nowych wpisów.

Zaczynając to tak, największym wydarzeniem w upływającym tygodniu była sobotnia Blogowigilia. Co prawda nie był to event bezpośrednio związany z tematyką bloga, a jedynie z samym faktem blogowania. Relacja z niego powstaje jednak opisanie wszystkiego i powybieranie odpowiednich zdjęć chwilę trwa, jednak mam nadzieję, że dzisiaj uda się opublikować całość dlatego nie będę się teraz rozpisywał o szczegółach.

Drugą rzeczą było nagranie krótkiego filmiku z moim komentarzem do Minecrafta Pocket Edition, który pokazał się niedawno również na platformie Windows Phone. Od jakiegoś czasu chciałem odkurzyć youtubowy kanał i akurat trafiła się taka okazja.

Ostatnie wydarzenie to było kolejne spotkanie z firmą Ganymede, które również opisywałem kilka dni temu. Było jak zwykle miło.

Od jakiegoś czasu wspominam, że tworzę aplikację mobilną d;a systemu Windows Phone. Tak na prawdę funkcjonalnie jest ona już gotowa jednak kompletnie nie mam kiedy pododawać reszty niezbędnych rzeczy takich jak ikony czy opisy. Jeśli w końcu się ona pojawi w sklepie to na pewno dam znać.

Jak już wspominałem na początku zaczyna się teraz okres świąteczny dlatego chcę poinformować, że nie wiem czy uda mi się coś więcej w tym czasie napisać. Mam nadzieję, że trochę wolnego czasu będzie sprzyjało klepaniu tekstów jednak nigdy nie mam pewności czy coś np. nagle nie wypadnie. Jednak jeśli nie uda mi się nic opublikować w czasie świąt to na pewno postaram się przygotować fajny tekst na po świętach.

Na dzisiaj tyle, trzymajcie się i czekajcie na kolejne wpisy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *