Nie tylko blog

Jeśli śledzisz mnie głównie na blogu to być może nie jesteś świadomy, że nie jest to jedyne miejsce, w którym tworzę. Moja aktywność w ostatnim czasie mocno się rozrosła i wykorzystuje wiele różnych rodzajów treści. I w tym poście chcę Ci pokrótce powiedzieć gdzie możesz mnie znaleźć.

Na początek jednak dodam, że wszystkie miejsca, w których jestem znajdziesz na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie: codewin.pl. To tam zamieszczam linki do wszystkich kanałów mojej aktywności.

Różni odbiorcy, różne treści

Zaczynałem od pisania tego bloga wiele lat temu. I przez większość czasu było to jedyne miejsce gdzie można było odnaleźć moje materiały. Ale świat idzie do przodu, a mi również zależy na dotarciu do jak największego grona odbiorców. Chociażby po to żeby jak największej liczbie osób przekazać swoją wiedzę. Dlatego w tym roku mocno poszerzyłem moje terytorium.

Składają się na nie m.in.:

Kanał na Youtubie

Myślę, że jest to oczywiste. Format video doskonale pasuje do przekazywania wiedzy. Dlatego skoro już i tak montowałem filmy na potrzeby kursu to zacząłem też nagrywać filmy, które publikuję na Youtubie. Treść jest podobna do tego co zamieszczam na blogu czyli zarówno kod jak i przemyślenia i porady.

Podcast

Ten kanał dotarcia założyłem niedawno. Po prostu widzę jak mocno rynek podcastowy się rozwija więc postanowiłem wskoczyć na ten wagonik póki nie jest za późno. W tym miejscu są głównie można posłuchać jakichś opowieści z życia programisty. Ale też prywatnych przemyśleń na programistyczne tematy. Do publikowania wykorzystuję aplikację Anchor więc w łatwy sposób moje treści lądują np. w Spotify lub iTunes. Profil z podcastami znajdziesz tutaj: anchor.fm/codewin.

Instagram

Trochę nietypowo. Ale też poza wrzucaniem nerdowskich zdjęć mam pomysł jak wykorzystać tą formę do przekazywania wiedzy w sposób krótszy i mniej formalny niż na Youtubie. Także zachęcam Cię do śledzenia mnie również w tym miejscu. A profil znajdziesz pod TYM LINKIEM.

Zapraszam

Staram się aby treści w tych wszystkich źródłach zarówno były ze sobą spójne jak i miały indywidualny charakter. Czasami coś pojawia się w wielu miejscach, tak jak moja ostatnia seria „5 kroków do zagłady” oraz ostatnie odcinki podcastu. Ale czasami te treści są zupełnie inne i dlatego zachęcam Cię do śledzenia ich bo wtedy będziesz dostawał wszystko co aktualnie tworzę i niczego nie przegapisz.

Tak jak już wspomniałem, najlepszym miejscem na dowiedzenie się gdzie mnie możesz znaleźć jest strona codewin.pl, na którą Cię oczywiście zapraszam :)

Wiesz, że możesz mnie znaleźć nie tylko na tym blogu?

Wszystkie miejsca, w których udzielam się w internecie poznacz na stronie codewin.pl.

Szukasz książek dla programistów i jednocześnie chcesz wesprzeć tego bloga? Sprawdź ofertę wydawnictwa Helion klikając w TEN LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *