Startuję z konsultacjami

18 lipca 2020 o 18:54 Autor:

Praktycznie wszystko co robię od kilku lat w internecie w jakiś sposób związane jest z przekazywaniem wiedzy. Czy to ten blog, czy to kanał na Youtube, czy też darmowe i płatne kursy online.

Ogólnie wynika to z faktu, że gdzieś tam mam jednak dużą dozę cierpliwości i umiejętność tłumaczenia rzeczy technicznych na prostych i zrozumiałych przykładach.

Ale wszystkie te aktywności są skierowane do jak największego grona ludzi. Zakładam, że jeden tekst czy film zobaczy wiele osób. Ale regularnie dostaję od Was wiadomości czy to z pytaniami czy wątpliwościami na maila albo na Facebooka. I zawsze są to rzeczy, które dotyczą Waszego konkretnego przypadku, innej konfiguracji, wątpliwości co do tego co WY zrobiliście. Są to sprawy indywidualne. Wasze.

Dlatego myślałem nad tym jak mogę wyjść naprzeciw takim sytuacjom i Waszym problemom. Jednocześnie mój czas, tak jak czas każdego człowieka, jest ograniczony. Większość popularnych zagadnień albo standardowych ścieżek pokrywają na szczęście moje dotychczasowe materiały albo materiały, które będą powstawać. Uznałem więc, że ten pozostały 1%, tę potrzebę porozmawiania „1 na 1” i opisanie swojego konkretnego tematu idealnie pokryją konsultacje indywidualne.

Więc kiedy wszystkie inne opcje nie są dla Ciebie wystarczające to od teraz możesz umówić się ze mną na godzinne spotkanie online gdzie wspólnie rozwiążemy Twój problem albo przedyskutujemy rozwiązanie lub kod, jaki stworzyłeś.

W menu po prawej stronie znajdziesz link „konsultacje indywidualne„. Ewentualnie kliknij po prostu TUTAJ i dowiedz się jak możesz się ze mną skontaktować.

Zapraszam do kontaktu! Razem rozwiążmy Twoje problemy!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *