Jeden PROSTY TRIK aby zostać PROGRAMISTĄ!

17 stycznia 2020 o 20:15 Autor:

Chcesz zostać programistą ale nie wiesz jak zacząć? Czy jest to trudne? Zastanawiasz się czy sobie poradzisz? To mam coś dla Ciebie!

Dzisiaj zamiast wpisu mam dla Was video, które dodałem na Youtubie ;)

5 komentarzy

 • Mateusz Rus pisze:

  Ciekawy materiał!

   

  Pozdrawiam, Mateusz.

 • HubertW pisze:

  Temat nieco banalny i już przewałkowany chyba na wszystkie możliwe sposoby. Nie od dziś wiadomo, że programiści zarabiają bardzo dobrze. Najbardziej odczuwalne jest to na początku, kiedy twoje zarobki będą rosnąć co roku średnio o 100%.

 • Kamil pisze:

  Zawód programisty jest bardzo przyszłościowy. Obecnie na świecie ludzie budują domy i stawiają na system smart home. Taki system nie zainstaluje zwykła osoba z ulicy, musimy do instalacji i zaprogramowania wezwać właśnie programistę.

 • Michał pisze:

  Kamilu nie zgodzę się z Tobą. Mam dom postawiony na systemie inteligentnym Deimic -> nie jestem programistą i nigdy nie będę. Skonfigurowałem sobie system samodzielnie na podstawie filmów instruktażowych w internecie. Teraz takie firmy otwierają się na ‚zwykłych Kowalskich”.

 • Barteski pisze:

  Michał, masz rację co do Deimic, ale niestety nie każdy smart home jest taki intuicyjny. Nadal jest wiele innych bardziej skomplikowanych w instancji systemów. Ja osobiście bym sobie na własne życzenie nie utrudniał, ale co poradzisz, nie każdy ma takie rozeznanie w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *