Nagroda tym razem nie dla nas

Pojawiły się wczoraj wyniki firmowego hackatonu. Niestety zarząd ani pracownicy nie docenili bota do MS Teams, którego z kolegą w pocie czoła tworzyliśmy. Szkoda, zwłaszcza, że zwycięskie aplikacje w żadnym wypadku nie były na wyższym poziomie niż nasza.

Ale mimo wszystko nie ma co się załamywać. Podobnie jak w konkursie „Daj się poznać” nie chodzi tylko o nagrodę, ale przede wszystkim o naukę :) A gdyby nie hackaton to pewnie bym nigdy nie zabrał się za poznanie Bot Frameworka Microsoftu. Swoją drogą całkiem fajne narzędzie. Dopóki korzysta się z tej dobrze udokumentowanej części czyli np. pisze się bota do Skype’a.

Kodem bota się w tym momencie nie dzielimy ale być może pojawi się w niedalekiej przyszłości jakiś materiał na ten temat.

Wiedziałeś, że jestem też obecny w serwisie YouTube gdzie również znajdziesz treści związane z programowaniem? Nie?

W takim razie warto to zmienić! Odkryj i zasubskrybuj mój kanał dostępny pod adresem https://www.youtube.com/user/zajacmarekcom

Szukasz książek dla programistów i jednocześnie chcesz wesprzeć tego bloga? Sprawdź ofertę wydawnictwa Helion klikając w TEN LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *