[PL][EN] Let’s Write – Szybki update/Let’s Write – fast update

[PL]

Dzisiaj krótko o tym co robię.

Poprzednie wpisy z serii:

W tym momencie próbuję stworzyć podstawy i pierwsze komponenty dla widoków. Nie chcę korzystać z Bootstrapa ponieważ użycie go z Reactem nie jest taki proste i wymaga kolejnej biblioteki. Style będę pisał w całości sam. Ten etap może potrwać jeszcze kilka dni.

Postanowiłem zmienić jednak język dla stylów z LESS na SASS. Uznałem, że lepiej będzie użyć to co znam, żeby nie dokładać sobie pracy. Zmiana na tym etapie nie była duża. Po prostu zmieniłem bibliotekę w Gulpie.

Coś więcej na temat layoutu chcę napisać w weekend.

[EN]

Today briefly about what I’m doing.

At this moment I try create base and first components for views. I don’t want to use Bootstrap because use it with React isn’t easy and required next library. I’ll write all styles by myself. This step may take a few more days.

I decided to change the language for styles from LESS to SASS. I figured it would be better to use what I know to myself not to increase the amount of work. At this stage change wasn’t big. Simply I changed the library in Gulp.

Something more about layout I want to write at the weekend.

Wiesz, że możesz mnie znaleźć nie tylko na tym blogu?

Wszystkie miejsca, w których udzielam się w internecie poznacz na stronie codewin.pl.

Szukasz książek dla programistów i jednocześnie chcesz wesprzeć tego bloga? Sprawdź ofertę wydawnictwa Helion klikając w TEN LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *